Volná místa

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách firmy Festa servis.

V zázemí rodinné firmy Vám nabízíme možnost dobrého výdělku.

Co nabízíme nad rámec zákonných povinností ?…

Stravenky nominální hodnoty 70,- Kč/ks, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, systematické vzdělávání, možnost využití pračky v areálu firmy – údržba pracovního oděvu, prášek na praní, příspěvek na ubytování až do výše 3.000,- Kč/měsíčně.

Volná pracovní místa:

  • Práškové lakování – lakýrník (práškové barvy)

Náplň práce: manipulace s materiálem a jeho lakování, práce ve dvousměnném provoze.

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Platové podmínky: 21 000 Kč

  • Galvanické zinkování – operátor (zinkovací linka)

Náplň práce: manipulace s materiálem, práce je fyzicky náročná, práce v nepřetržitém provoze !

Platové podmínky: 25 000 Kč

KONTAKT : Martin Malík       tel.: 606 780 160

                                             email: vyroba@festa.cz

Tipy zdarma

Nenechte si ujít praktické tipy a novinky z našeho oboru.