1. 7. 2026
Od 1. července 2026 je ve společnosti FESTA SERVIS spol. s r.o. v plném provozu nová linka hromadného galvanického pokovování v kyselém zinku s projektovanou kapacitou až 2 000 tun ročně.
Součástí projektu nebyla pouze instalace nové technologie, ale také kompletní revitalizace prostor zinkovny a kotelny v hale Z1, díky které vzniklo moderní, bezpečné a efektivnější pracovní prostředí pro naše zaměstnance. Při této příležitosti jsme se společně setkali s majiteli společnosti, vedením i zaměstnanci, abychom symbolicky završili několikaměsíční náročnou rekonstrukci. Celé setkání se neslo ve velmi pozitivní atmosféře a společným přípitkem jsme popřáli nové lince úspěšný provoz.
Nová technologie představuje významný krok vpřed. Přinese vyšší výrobní kapacitu, stabilnější kvalitu galvanického zinkování, větší flexibilitu při zpracování zakázek a vytvoří prostor pro získání nových zákazníků i další rozvoj společnosti. Velké poděkování patří všem dodavatelům, kteří se na realizaci projektu podíleli, našim zákazníkům za jejich trpělivost a důvěru během rekonstrukce, a především všem zaměstnancům za jejich nasazení, pomoc a profesionální přístup.
Všem kolegům přejeme, ať se jim v nově zrekonstruovaných prostorách dobře pracuje a nová linka přináší spolehlivé výsledky, bezpečný provoz a mnoho úspěšně realizovaných zakázek. Těšíme se na další společné úspěchy.





Foto: Markéta Ondrušková.