Decoral Systém

Decoral Systém

PROVOZ UZAVŘEN !

Technologie Decoral® patří mezi nejnáročnější povrchové úpravy kovů v současnosti a svým charakterem se blíží umělecké rukodělné práci.

Proč zvolit právě Decoral®?

strana

  • Jedná se o jedinečnou technologii pro designově náročný vzhled, kde nestačí využití běžné práškové barvy.
  • Výtvarné řešení nemají žádná omezení. Linka Decoral se vyznačuje maximální kvalitou a umožňuje s absolutní přesností vytvářet imaginativní, abstraktní trojrozměrné obrazy. Nejčastěji je používán dekor : dřevo, mramor, žula či jiné kameny.
  • Tyto úpravy jsou vhodné i pro náročné venkovní prostředí a získaly v této oblasti certifikát kvality Qualicoat.
  • Výrobky Decoral jsou chemicky a mechanicky odolné, zaručují pokrytí povrchu po celé délce profilu nebo plechu, jsou zárukou trvanlivosti s tím, že si zachovávají nezměněnou barvu i lesk.

Jak vzniká tento nezaměnitelný vzhled?

Povrchové úpravy Decoral® vznikají chemickou předúpravou železných nebo hliníkových dílců, nanesením speciálního práškového základu a následnou aplikací dekorativního vzoru sublimační metodou při teplotě 2000 C..

Kde se dá Decoral použít ?

Mohou být použity na vnějších i vnitřních architektonických kovových konstrukčních prvcích. Prvky musí být navrženy konstrukčně tak, aby vyhovovaly postupu zpracování danou technologií.

Pro další informace kontaktujte naše technologické či obchodní oddělení.

Doporučujeme rovněž možnost duplexních povrchových úprav, jež jsou zejména vhodné pro vnější prostředí (Zn + práškový lak nebo Decoral). Nutno konzultovat s technologem.

Dostupné dekory – vzorník

Příklady aplikace

Hliníkové dveře

Tipy zdarma

Nenechte si ujít praktické tipy a novinky z našeho oboru.

Přihlaste se k odběru newsletteru a nic důležitého vám neunikne.