Volná místa

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách firmy Festa servis.

FESTA SERVIS spol. s r.o. je česká rodinná firma z Olomouce. Na trhu s povrchovými úpravami kovů působíme 32 let. Považujeme se za spolehlivého zaměstnavatele. K zaměstnancům se chováme férově. Největším oceněním je, když jsou zaměstnanci hrdí na nás a my na ně.

Specialista obchodu pro vyhledávání nových zákazníků (m, ž)

Jste obchodník tělem i duší? Baví vás obchod s technickými produkty? Máte rádi výzvy a dynamické prostředí?

Pokud ano, pak jste ten pravý člověk pro tuto pozici!

Popis pozice:

Hledáme dynamického a systematického akvizičního obchodníka/-ci, který/-á bude mít na starosti rozšiřování portfolia našich zákazníků a zároveň bude spolupracovat na marketingových aktivitách. Tato pozice je ideální pro někoho, kdo má rád výzvy, dynamické prostředí a neustálou změnu.

Náplň práce:

  • analýza trhu a sledování trendů s cílem identifikovat nové obchodní příležitosti
  • vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků
  • systematické budování a udržování dlouhodobých vztahů se zákazníky
  • příprava a prezentace obchodních nabídek včetně zpracování cenových nabídek
  • spolupráce na marketingových aktivitách
  • spolupráce napříč odděleními pro dosahování obchodních výsledků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání (technické nebo obchodní vzdělání výhodou)
  • zkušenosti na obdobné pozici v oblasti obchodu alespoň 3 roky
  • obchodní myšlení a schopnost dotahovat věci do konce
  • tah na branku a proaktivní přístup
  • výborné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • znalost práce s MS Office, zkušenosti s CRM systémy výhodou
  • znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk. B.

 Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci v úspěšné české společnosti
  • atraktivní platové ohodnocení a bonusový systém v závislosti na dosažených výsledcích
  • možnost odborného a osobního růstu (s podporou vedení společnosti, nebo kouče)
  • stravenky ve výši 100 Kč/den
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
  • příspěvek na dojíždění 2 000 Kč/měsíc od 30 km
  • notebook a služební telefon i pro soukromé použití
  • příspěvek na vzdělávání a osobní rozvoj
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • pružnou pracovní dobu a možnost občasné práce z domova

Zaujala Vás nabídka? Odpovězte a pošlete nám svůj životopis na e-mail: personalni@festa.cz

Elektromechanik údržby

Hledáme mechanicky/technicky zdatného a zručného elektromechanika údržby, který by se u nás postaral o údržbu a servis výrobních linek, strojů a zařízení.

  • údržba a servis výrobních linek a ostatních strojů a zařízení
  • kontrola a pravidelný servis elektromotorů
  • kontrola a čištění zdrojů, chladících ventilátorů, elektrovodných lůžek, rozvodových skříní
  • sledování a vyhodnocování stavu skladu elektromateriálu
  • operativní řešení vzniklých problémů

 Požadavky na pozici:

  • vyhláška 50/1978 Sb. § 6 (min) podmínkou
  • povědomí o systémech PLC výhodou
  • znalosti slaboproudu
  • zručnost a mechanická zdatnost

 Nabízíme:

  • zaučení na pozici, vzdělávací program
  • vzdělávání a kariérní rozvoj
  • mzda 29 200 Kč až 34 700 Kč
  • 13. plat
  • stravenkový paušál 100 Kč/den
  • příspěvek na dopravu od 30 km v hodnotě 2 000 Kč měsíčně
  • mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
  • služební telefon i pro soukromé použití
  • pracovní smlouva na 1 rok a následné prodloužení na dobu neurčitou
  • pracovní doba 40 hod. týdně
  • přátelský a neformální kolektiv
  • dobrá dostupnost MHD i automobilem

 Pokud Vás nabídka zaujala, odpovězte a pošlete nám svůj životopis na e-mail: personalni@festa.cz