Volná místa

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách firmy Festa servis.

Jsme stabilní olomoucká firma s historií (30 let), která hledá dělníky. Nabízí to, co sama od nich požaduje.

Jsme spolehliví zaměstnavatelé spolehlivých lidí, rychle vás zaučíme do srozumitelného pracovního postupu.

Oceňujeme a odměňujeme loajalitu a výkon.

K zaměstnancům jsme féroví, neprudíme a nevymýšlíme nesmysly. Jsme na své zaměstnance hrdí a máme radost, když jsou zaměstnanci hrdí na firmu.

Volné pracovní pozice:

  • Operátor galvanické linky

Náplň práce: manipulace s materiálem, práce v třísměnném provoze !

Požadujeme: samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Platové podmínky: 24 000 – 30 000 Kč

  • Seřizovač (chemik) lázní galvanické linky

Náplň práce: manipulace s materiálem,  práce v jednosměnném provoze !

Požadujeme: základní chemické znalosti typu rozdíl mezi zásadou a kyselinou, zaučíme vás do pracovního postupu, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Platové podmínky: 25 000 – 30 000 Kč

Co nabízíme nad rámec zákonných povinností ?…

Stravenky nominální hodnoty 85,- Kč/ks, příspěvky na penzijní nebo životní pojištění, systematické vzdělávání, možnost využití pračky v areálu firmy – údržba pracovního oděvu, prášek na praní, příspěvek na ubytování až do výše 3.000,- Kč/měsíčně.

KONTAKT : Martin Malík       tel.: 606 780 160

                                             email: vyroba@festa.cz

Tipy zdarma

Nenechte si ujít praktické tipy a novinky z našeho oboru.