Volná místa

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách firmy Festa servis.

Jsme stabilní olomoucká firma s historií (30 let), která hledá nové spolupracovníky. Nabízí to, co sama od nich požaduje.

Jsme spolehliví zaměstnavatelé spolehlivých lidí, rychle vás zaučíme do srozumitelného pracovního postupu.

Oceňujeme a odměňujeme loajalitu a výkon.

K zaměstnancům jsme féroví, neprudíme a nevymýšlíme nesmysly. Jsme na své zaměstnance hrdí a máme radost, když jsou zaměstnanci hrdí na firmu.

Volné pracovní pozice :

Manažer TZB, Facility a Fleet

Zinkovna a lakovna v Olomouci Festa servis s.r.o. hledá člena do strategického týmu na pozici manažer TZB, Facility a Fleet. Každému zájemci odpovíme co nejrychleji.

Klíčová slova: Facility, správa budov, energetika, fleet, vozový park, technické zařízení budov, TZB fotovoltaika, tepelná čerpadla, investice

Pracovní poměr: práce na plný úvazek, pracovní smlouva

Vzdělání: VŠ + minimálně 5let praxe

Jazyky: čeština (rodilý mluvčí)

Jsme stabilní česká firma s třicetiletou tradicí a jasnými plány do budoucna. Majitelé do strategického týmu hledají schopného, zkušeného manažera, který se bude starat o nemovitý majetek a technická zařízení. Ideální kandidát má velké znalosti, zkušenosti, kontakty a dokáže přijmout odpovědnost za realizaci velkých investičních záměrů v desítkách miliónů korun (revitalizace a zateplení budov, fotovoltaická elektrárna, rekuperace, vodohospodářský program, …)

JAKÁ BUDE NÁPLŃ VAŠÍ PRÁCE :

  • zadávání studií proveditelnosti a všech dalších stupňů projektové dokumentace projektantům
  •  kontrolu projektové dokumentace v průběhu zpracování, připomínkování dokumentace, archivace ve sdíleném úložišti
  • vedení technické a provozní dokumentace objektu
  • Zajištění technického dozoru při provádění investičních a provozních akcí
  • návrhy nových technických řešení a inovací včetně oprav
  • tvorbu plánu investic a oprav a kontrolu plnění tohoto plánu
  • řízení provozu, údržby a oprav technologických zařízení objektu
  • systematické zlepšování procesů na objektu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME :

  • znalost principů a funkce TZB vč. systémů řízení (zejména vytápění, chlazení, větrání, požárně bezpečnostních zařízení, silnoproudu a slaboproudu)
  • základní znalost technických norem v TZB
  • praxe z technického dozorování, projektování nebo provozování TZB
  • Důležitá je systematická komunikace, pečlivost a schopnost dokončovat
  • Pracovní doba může být klouzavá v rozmezí 6-17h
  • Znalost práce na PC – u nás se používá především MS office, Teams, Helios (naučíme Vás)
  • Zájem se vzdělávat a rozvíjet a přinést zkušenosti z předchozích zaměstnání
  • Flexibilita je v DNA naší firmy, jsme malý kolektiv a všichni se podporujeme, zastupujeme a pomáháme si
  • U nás je nutná osobní odpovědnost a schopnost dělat rozhodnutí

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT :

  • Spolupráci se suprovými kolegyněmi i celým výrobním týmem
  • odpovědnost a pravomoci v rozvojových projektech
  • Možnost seberealizace při spoluřízení rozvoje firmy
  • Zázemí rozvíjející a stabilní české firmy (spolupráce přímo s majiteli)
  • Přátelský a neformální kolektiv
  • Vaše mzda se bude skládat z mzdového základu, odměn a dalších benefitů
  • Mimořádné odměny za inovace, loajalitu (odpracované roky), příspěvky na dovolenou a Vánoce podle výsledků firmy
  • Rychlou adaptaci
  • Notebook pro práci z domova, služební telefon i pro soukromé použití
  • Příspěvek na penzijní pojištění až 12 000kč
  • Stravenku ve výši 100kč za odpracovanou směnu
  • Možnost ovlivnit vzhled svého pracoviště (vzhled, nábytek, …)
  • Vzdělávací program
  • Dobrou dostupnost MHD i vlastním automobilem
  • Cílová mzda 75.000,- Kč / měsíc

V případě zájmu nás prosím kontaktujte zasláním vašeho životopisu životopis na e-mail personalni@festa.cz Obratem Vás budeme kontaktovat.

Směnový/á mistr galvanické zinkovny

  • Zadávání zakázek do systému v PC
  • Spolupráce se zákaznickým centrem při plánování návozu a odvozu zakázek
  • Koordinace výrobního procesu (pořadí výroby zakázek)
  • Vedení operátorů na galvanické lince, organizace a kontrola jejich práce
  • Spolupráce se mzdovou účetní při měsíční přípravě podkladů pro mzdy Vašeho střediska
  • Sestavení jednoduchého měsíčního reportu za Vaše středisko

  • Důležitá je komunikace s nadřízenými i podřízenými, být týmovým hráčem
  • Umět řešit problémy operativně a s chladnou hlavou, odolnost vůči stresu
  • Zkušenost s vedením menšího pracovního kolektivu
  • Základní znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), Helios výhodou, ale není podmínkou, zaučíme Vás
  • Organizační schopnosti, flexibilita
  • Odpovědnost a schopnost dělat rozhodnutí je nutností
  • Ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat

  • Na pozici Vás zaučíme, současný mistr a vedoucí výroby Vám předají své zkušenosti
  • Možnost seberealizace při vedení Vašeho střediska
  • Zázemí stabilní a rozvíjející se české firmy
  • Rychlou adaptaci a kariérní rozvoj
  • Vaše průměrná měsíční mzda bude po zkušební době (se započtením stravenkového paušálu a 13. platu) 38.000 Kč. Ve 3.roce se vaše průměrná měsíční mzda bude pohybovat na částce 46.000 Kč.
  • Mimořádné odměny za inovace, loajalitu (odpracované roky), jubilea
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění 12 000 Kč ročně

 V případě zájmu nás prosím kontaktujte zasláním Vašeho životopisu na e-mail: personalni@festa.cz Obratem Vás budeme kontaktovat.

 Galvanizér – seřizovač lázní

 CO VÁS ČEKÁ:

  • Práce v jednosměnném chemickém provozu
  • Zajišťování správných hodnot lázní pro chemickou úpravu kovů
  • Doplňování chemikálií, údržba lázní
  • Práce není vhodná pro ženy z důvodu manipulace s těžkými břemeny
  • Mzda vždy v termínu na účtu
  • Volné víkendy

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

  • Ochotu učit se
  • Pečlivost, spolehlivost, odpovědnost
  • Základy užívání výpočetní techniky
  • Vzdělání s chemickým zaměřením, praxe výhodou
  • Fyzická zdatnost – dobrý zdravotní stav – podmínkou

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Zázemí stabilní české firmy, férový přístup
  • Vážíme si svých zaměstnanců, na pozici vás zaučíme
  • Měsíční mzdu 27.000 – 33.000,- Kč
  • Stravenkový paušál (po zkušební době) za každou odpracovanou směnu
  • Roční příspěvek ve výši 12.000,– Kč na penzijní nebo životní připojištění (po odpracovaném roce)
  • Mimořádné odměny za inovace, loajalitu (odpracované roky), jubilea, příspěvky na dovolenou a Vánoce podle výsledků firmy
  • Dobrou dostupnost MHD i vlastním automobilem

Životopisy zasílejte na e-mail : personalni@festa.cz

Pomocný operátor

  • Jednoduché pomocné práce na galvanické zinkovně (sponkování, páskování,

             balení zboží)

  • Práce na ranní směně u spolehlivého zaměstnavatele
  • Přátelský kolektiv ve středně velké soukromé firmě

  • Spolehlivost a odpovědnost
  • Loajalitu
  • Ochotu se učit nové věci a spolupracovat
  • Fyzickou zdatnost

  • Hrubá měsíční mzda 25.000,- Kč

Operátor galvanické linky

  • Navěšování kovových dílů do automatické linky
  • Pravidelné střídání směn na stálém pracovišti – třísměnný provoz
  • Práce u spolehlivého zaměstnavatele, rychle vás zaučíme
  • Možnost kariérního růstu
  • Odměňujeme spolehlivost a výkon
  • Kamarádský kolektiv

  • Ochota pracovat ve třísměnném provoze
  • Fyzická zdatnost – z důvodu dodržení hygienických limitů pro manipulaci s břemeny není práce vhodná pro ženy

  • Hrubá měsíční mzda 26.000 – 30.000,- Kč

Tipy zdarma

Nenechte si ujít praktické tipy a novinky z našeho oboru.