Volná místa

Dobrý den, vítáme Vás na stránkách firmy Festa servis.

FESTA SERVIS spol. s r.o. je česká rodinná firma z Olomouce. Na trhu s povrchovými úpravami kovů působíme 32 let. Považujeme se za spolehlivého zaměstnavatele. K zaměstnancům se chováme férově. Největším oceněním je, když jsou zaměstnanci hrdí na nás a my na ně.

Vedoucí směny

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici vedoucího směny pro galvanickou zinkovnu. Na ranní/odpolední směně budete řídit tým cca 8 lidí.

Dokážete podřízeným vysvětlit a rozdělit práci tak, že je jim jasné, co mají dělat? Dokážete si udržet přehled o chodu výroby?

Pokud ano, jste ideálním kandidátem na vedoucí/ho směny v naší zinkovně.

Práce Vám půjde od ruky, když:

  • máte technické vzdělání nebo praxi ve výrobním provozu
  • umíte číst technickou dokumentaci
  • máte předchozí zkušenost s vedením lidí
  • umíte podřízenému vysvětlit, co má dělat a on to pochopí a respektuje
  • zvládáte nadřízeným tlumočit, s jakými potížemi se váš tým potýká a dokážete najít východisko
  • dokážete operativně a s chladnou hlavou řešit problémy a zvládat stres
  • nemáte problém pracovat ve vícesměnném provozu
  • zvládáte základní obsluhu PC
  • vítaná je zkušenost s Helios iNuvio (není podmínkou)

Vaší náplní práce bude:

  • kontrola linek, práce operátorů a kvality výrobků
  • kontrola dodržování pracovní a technologické kázně
  • kontrola a dodržování fronty práce
  • koordinace předávání směn
  • zaškolování nových operátorů
  • komunikace s menšími zákazníky – tvorba cenových nabídek a termíny zhotovení zakázek
  • evidence v systému Helios iNuvio
  • koordinace logistiky velkých zakázek
  • měsíční reporting
  • vystavování dokladů pro účtárnu
  • příprava podkladů pro mzdovou účtárnu (docházka operátorů, odměny pro operátory)

 Nabízíme:

  • zaučení na pozici
  • vzdělávání a kariérní rozvoj
  • mzda 36 500 až 40 000 Kč
  • 13. plat
  • stravenkový paušál 100 Kč/den
  • příspěvek na dopravu od 30 km v hodnotě 2 000 Kč měsíčně
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění až 12 000 Kč ročně
  • mimořádné odměny za inovace, odpracované roky, jubilea
  • služební telefon i pro soukromé použití
  • pracovní smlouva na 1 rok a následné prodloužení na dobu neurčitou
  • pracovní doba 37,5 hod. týdně
  • přátelský a neformální kolektiv
  • dobrá dostupnost MHD i automobilem

Zaujala Vás nabídka? Odpovězte a pošlete nám svůj životopis s motivačním dopisem na e-mail: personalni@festa.cz

Vedoucí elektroúdržby

Máte zkušenosti s chodem údržby ve výrobním provozu? Máte praxi s vedením menšího týmu nebo chuť se posunout výš a delegovat úkoly na podřízené? Máte elektrotechnické vzdělání s vyhláškou 50/1978 Sb. § 6 nebo vyšší?

 Odpověděl/a jste si 3x ano? Potom splňujete základní požadavky na vedoucí/ho údržby.

Náplň práce:

  • vedení menšího týmu oddělení údržby, cca 5 zaměstnanců
  • zajištění a koordinace pravidelné i preventivní údržby veškerého strojního zařízení galvanovny a zinkovny
  • koordinace oprav elektroinstalace výrobních technologií (nízké a malé napětí)
  • spolupráce s dodavatelskými firmami a servisy
  • nákup materiálu a náhradních dílů pro údržbu
  • zpracovávání postupů údržby a dokumentace pro údržbu
  • reporting
  • správa budov v areálu firmy
  • spolupráce při plánování investic
  • koordinace procesů mezi údržbou a provozem
  • dohled nad kvalitou údržby při technologické odstávce výrobní linky

Požadavky na pozici:

  • vysokoškolské vzdělání v elektro oboru
  • vyhláška 50/1978 Sb. § 6 nebo vyšší podmínkou
  • znalosti z oboru elektrotechniky – NN/MN
  • povědomí o systémech PLC, Siemens SIMATIC výhodou
  • orientace v technických výkresech a manuálech zařízení
  • zručnost a mechanická zdatnost
  • znalost MS Windows, MS Office
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • práce na 1 směnu
  • pracovní doba 40 hod. týdně
  • mzda 45 000 Kč a po zapracování až 50 000 Kč
  • navíc 13. plat

 Pokud Vás nabídka zaujala, odpovězte a pošlete nám svůj životopis na e-mail: personalni@festa.cz

Elektromechanik údržby

Hledáme mechanicky/technicky zdatného a zručného elektromechanika údržby, který by se u nás postaral o údržbu a servis výrobních linek, strojů a zařízení.

  • údržba a servis výrobních linek a ostatních strojů a zařízení
  • kontrola a pravidelný servis elektromotorů
  • kontrola a čištění zdrojů, chladících ventilátorů, elektrovodných lůžek, rozvodových skříní
  • sledování a vyhodnocování stavu skladu elektromateriálu
  • operativní řešení vzniklých problémů

  • vyhláška 50/1978 Sb. § 6 (min) podmínkou
  • povědomí o systémech PLC výhodou
  • znalosti slaboproudu

 Nabízíme:

  • zaučení na pozici, vzdělávací program
  • mzda 29 200 Kč až 34 700 Kč
  • 13. plat